Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Required
ro: Necesar

en: Field
ro: Câmp

en: Options
ro: Opțiuni

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Optional
ro: Opțional

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: CSS class name(s)
ro: Numele clasei(lor) CSS
