Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Required
ru: Обязательно

en: Field
ru: Поле

en: Text
ru: Текст

en: Options
ru: Опции

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Class
ru: Класс

en: Optional
ru: Необязательно

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: CSS class name(s)
ru: Имя класса CSS
