Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Required
sl: Obvezno

en: Field
sl: Polje

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
