Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Required
sq: Kërkohet

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: About
sq: Informacione
