Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Required
ta: தேவை

en: Field
ta: புலம்

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி
