Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: About
ug: ھەققىدە
