Text avatar (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Both
hu: Mindkettő

en: Folder
hu: Mappa

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Image Type
hu: Képtípus

en: Image type
hu: Kép tartalomtípus

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.
