Text avatar (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Both
es: Ambos

en: Folder
es: Directorio

en: Image Type
es: Tipo de imagen

en: Image type
es: Tipo de imagen

en: The directory %directory is not writable.
es: No es posible escribir en la carpeta %directory.
