Text avatar (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Both
lv: Abi

en: Folder
lv: Mape

en: Image Type
lv: Attēla tips

en: Image type
lv: Attēla veids

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
