Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
