Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Text
sr: Текст

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
