Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Reference
sv: Referens

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Text value
sv: Textvärde

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -

en: Entity reference selection plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram åt objektsreferens
