Text or Entity (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Fields
da: Felter

en: Default value
da: Standardværdi

en: Text value
da: Tekstværdi

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Reference method
da: Referencemetode

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin
