Text or Entity (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Text
eo: Teksto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
