Text or Entity (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Fields
he: שדות

en: Reference
he: רפרנס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות
