Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: Reference
ar: مرجع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Type of item to reference
ar: نوع العنصر المراد الإشارة إليه
