Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Text
et: Tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted
