Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Text
gu: લખાણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
