Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Text
gl: Texto

en: Fields
gl: Campos

en: Reference
gl: Referencia

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
