Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Fields
pl: Pola

en: Reference
pl: Referencja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -

en: Entity reference selection plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki wyboru referencji do encji
