Text or Entity (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: فیلدها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه ارجاع موجودیت
