Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Fields
nl: Velden

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Instellingen voor de entiteitsreferentieselectie plug-in
