Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: Reference
pt: Referência

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Text value
pt: Valor de texto

en: Type of item to reference
pt: Tipo de item a referenciar

en: Reference method
pt: Método de referência

en: - Restricted access -
pt: - Acesso limitado -

en: Entity reference selection plugin settings
pt: Definições do plugin de seleção da referência da entidade
