Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Text value
sk: Text

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
