Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Link options
ca: Paràmetres de l'enllaç

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Link text trimmed to @limit characters
ca: Enllaça text retallat a @limit caràcters

en: Link text not trimmed
ca: Text de l'enllaç sense tallar

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos
