Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"

en: Allowed link type
cs: Povolené typy odkazu

en: Setting the allowed link type
cs: Nastavení povoleného typu odkazu
