Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Text
et: Tekst

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Displaying link text
et: Lingi teksti kuvamine

en: Adding attributes to links
et: Lingile atribuutide lisamine

en: Validating URLs
et: URL-ide valideerimine

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Setting the allowed link type
et: Lubatud lingitüüpide sättimine

en: URL query key value pairs
et: URL-i päringu võti-väärtus paarid

en: URL fragment
et: URL-i fragment

en: Is this URL absolute
et: Kas see URL on absoluutne

en: If the URL should use a secure protocol
et: Kas URL peaks kasutama turvalist protokolli
