Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
