Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Link options
fi: Linkin asetukset

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Link text trimmed to @limit characters
fi: Linkin teksti lyhennettynä @limit merkkiin

en: Link text not trimmed
fi: Linkin teksti lyhentämättä

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Displaying link text
fi: Linkkitekstin esittäminen

en: Adding attributes to links
fi: Attribuuttien lisääminen linkkeihin

en: Validating URLs
fi: URLien tarkistaminen

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi
