Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
