Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Uses
lv: Lieto

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
