Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Link options
pl: Opcje odnośnika

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Link text trimmed to @limit characters
pl: Przycięto treść odnośnika do @limit znaków

en: Link text not trimmed
pl: Nie przycięto treści odnośnika

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika

en: Displaying link text
pl: Wyświetlanie treści odnośnika

en: Adding attributes to links
pl: Dodawanie atrybutów do odnośników

en: Validating URLs
pl: Sprawdzanie poprawności adresów URL

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
pl: Poprawność wszystkich odnośników jest sprawdzana po wypełnieniu pola odnośnika. Mogą zawierać kotwicę i zapytanie adresu URL.

en: Allowed link type
pl: Dozwolony typ odnośnika

en: Setting the allowed link type
pl: Ustawianie dozwolonego typu odnośnika

en: URL query key value pairs
pl: Pary wartości kluczy w zapytaniu adresu URL

en: URL fragment
pl: Fragment adresu URL

en: Is this URL absolute
pl: Czy ten adres URL jest bezwzględny

en: If the URL should use a secure protocol
pl: Czy w adresie URL należy używać bezpiecznego protokołu
