Text or Link (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Open link in new window
te: లంకెను కొత్త విండోలో తెరువు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
