Text or Link (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Text
tr: Metin

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Link options
tr: Bağlantı seçenekleri

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Link text trimmed to @limit characters
tr: Bağlantı metni, @limit karaktere kırpıldı

en: Link text not trimmed
tr: Bağlantı metni kırpılmadı

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu

en: Displaying link text
tr: Bağlantı metnini görüntüleme

en: Adding attributes to links
tr: Bağlantılara öznitelikler ekleme

en: Validating URLs
tr: URL adreslerini doğrulama

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
tr: Tüm bağlantılar bir bağlantı alanı doldurulduktan sonra doğrulanır. Tutturucuları ya da sorgu dizelerini içerebilir.

en: Allowed link type
tr: İzin verilen bağlantı tipi

en: Setting the allowed link type
tr: İzin verilen bağlantı türünü ayarlama

en: URL query key value pairs
tr: URL sorgusu anahtar değer çiftleri

en: URL fragment
tr: URL parçası

en: If the URL should use a secure protocol
tr: URL adresinin güvenli bir iletişim kuralı kullanıp kullanmadığı
