Text or Link (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Text
az: Mətn

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Link text
az: Link mətni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
