Text or Link (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў
