Text or Link (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Text
gu: લખાણ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
