Text or Link (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Text
hr: Tekst

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
