Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: characters
it: caratteri

en: About
it: Informazioni

en: Words
it: Parole

en: Characters
it: Caratteri

en: Summary options
it: Opzioni per il sommario

en: Trimmed limit
it: Limite troncatura
