Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: characters
fr: caractères

en: About
fr: À propos

en: Words
fr: Mots

en: Characters
fr: Caractères

en: words
fr: mots

en: Summary options
fr: Options du résumé

en: Trim units
fr: Unités utilisées pour tronquer

en: Trimmed limit
fr: Limite de troncature
