Text with Title Field (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Other
bo: གཞན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང
