Text with Title Field (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: List
bs: Izlistaj

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Tabs
bs: Tabovi
