Text with Title Field (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: List
fa: فهرست

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Other
fa: ساير

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی
