Text with Title Field (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: List
fr: Lister

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Other
fr: Autre

en: Tabs
fr: Onglets

en: Accordion
fr: Accordéon

en: Horizontal Tabs
fr: Onglets horizontaux
