Text with Title Field (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Other
hi: अन्य

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Vertical Tabs
hi: कार्यक्षेत्र टैब्स
