Text with Title Field (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: List
id: Daftar

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Other
id: Lainnya

en: Tabs
id: Tab

en: Vertical Tabs
id: Tabulasi vertikal
