Text with Title Field (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: List
sq: Lista

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
