Text with Title Field (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: List
vi: Danh sách

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Other
vi: Khác

en: Vertical Tabs
vi: Tab nằm dọc

en: Accordion
vi: Đàn xếp
