Text with Title Field (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: List
am: ዝርዝር

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Tabs
am: ትሮች
