Text with Title Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: Tabs
az: Tablar

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar
